Thiago Alcantara ‘prish’ festën e Bayern Munichut – Lajmi.net
Thiago Alcantara ‘prish’ festën e Bayern Munichut
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:21, 23 November 2017
Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes tha se lëndimi i Thiago Alcantaras është shumë serioz.

Trajneri i skuadrës gjermane, Jupp Heynckes tha se lëndimi i Thiagos është shumë serioz, ndërsa nuk e di ende për atë të Arjen Robben.

“Nuk jemi në disponim të mirë, sepse Thiago është lënduar dhe ende nuk e dimë për Robben”, tha fillimisht Heynckes për Sport 1.

Bayern Munich fitoi 2:1 ndaj Anderlechtit por lëndimet kanë prishur festën e gjigantit bavarez. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO