Thashetheme rreth automjetit të panjohur në video – Lajmi.net
Thashetheme rreth automjetit të panjohur në video
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 11:03, 12 May 2018
Tesla ka lëshuar një video të re të marketingut që përmban një automjet kryesisht të mbuluar që mund të jetë Modeli Y.

Prodhuesi i makinave elektrike Tesla ka lëshuar një video të re që portretizon aktivitetet e ndryshme të kompanisë dhe punën e punonjësve të saj.

Ndër të tjera, dikush merr një informacion mbi vendet e prodhimit, laboratorët e zhvillimit dhe testet e automjeteve. Në një pikë të videos, shihet një makinë e mbuluar kryesisht , e cila tani po nxit spekulime. Një nga supozimet është se automjeti është modeli Y Tesla.

Gjithsesi, në video mund të shihni një makinë me një pasme të pjerrët. Një SUV do të kishte nevojë për një hapësirë ​​pak më të vogël mes trupit dhe rrugës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO