Thaçi shpreh ngushëllime për vdekjen e ish-deputetit Agim Kikaj – Lajmi.net
Thaçi shpreh ngushëllime për vdekjen e ish-deputetit Agim Kikaj
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 9:46, 19 May 2017
Presidenti Hashim Thaçi
Presidenti Hashim Thaçi
President i Kosovës, Hashim Thaçi ka ngushëlluar familjen dhe anëtarët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, pas vdekjes së deputetit të LDK-së, Agim Kikaj.

“U shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe kolegëve në Lidhjen Demokratike të Kosovës për vdekjen e ish deputetit, Agim Kikaj”, ka shkruar Thaçi në facebook.

Ish-deputeti i legjislaturës së fundit nga LDK, Agim Kikaj ka ndërruar jetë mbrëmë. Ai thuhet se ka pasur një sulm në zemër./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Agim Kikaj, Hashim Thaçi

Fotolajm

Kim Jung, bëhet pjesë e batutave
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals