Thaçi i nderuar që takoi zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë – Lajmi.net
Thaçi i nderuar që takoi zyrtarin e lartë të Selisë së Shenjtë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 21:21, 20 March 2017
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka takuar zyrtarin e lartë në Seli të Shenjtë, Monsignor Vincenzo Paglias.

Takimin me Paglias dhe udhëheqësit fetarë të Kosovës, Thaçi e ka quajtur kënaqësi dhe nder.

“Ishte kënaqësi dhe nder që së bashku me liderë fetarë të Kosovës, t’i uroj mirëseardhje Monsignor Vincenzo Paglias, themelues i Komunitetit të mirënjohur të Shën Exhidios dhe zyrtar i lartë në Seli të Shenjtë. Ishte mik i Kosovës në kohëra të vështira, është mik i vërtetë i Kosovës sot”, ka shkruar presidenti në Facebook./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3