Thaçi: I lumtur me fitoren e verdhekaltërve – Lajmi.net
Thaçi: I lumtur me fitoren e verdhekaltërve
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 23:04, 11 October 2018
Presidenti i Kosovws, Hashim Thaçi, i cili ndodhet nw Armeni, pas fitores sw Kosovws nw ndeshje me Maltën ka uruar ekipin e Kosovws.

Thaçi thotë se ngadalë, por me hapa të sigurt po e ndërtojmë një ekip fantastik, transmeton lajmi.net.

“Ndeshjen nuk e pashë, por golat po. I lumtur me fitoren e verdhekaltërve. Ngadalë, por me hapa të sigurt po e ndërtojmë një ekip fantastik, që pa asnjë dyshim do të korrë edhe shumë fitore të tjera në të ardhmen”, ka shkruar Thaçi nw Facebook.

Kujtojmë se Kosova ka mbyllur ndeshjen kundër Maltës me rezultat 3 me 1. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO