Thaçi dekoron ish-presidentin Ibrahim Rugova me Medaljen e Dhjetëvjetorit të Pavarësisë – Lajmi.net
Thaçi dekoron ish-presidentin Ibrahim Rugova me Medaljen e Dhjetëvjetorit të Pavarësisë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:45, 24 May 2018
Presidenti i tanishëm i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dekoruar presidentin e ndjer Ibrahim Rugova, me Medaljen Presidenciale Jubilare të Dhjetëvjetorit të Pavarësisë.

Thaçi sot ka pritur familjen e ish Presidentit Rugova, ku dhe ua ka dorëzuar medaljen.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO