Tevez: Ky është bindshëm ekipi më i fortë në Serie A – Lajmi.net
Tevez: Ky është bindshëm ekipi më i fortë në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:36, 12 June 2018
Carlos Tevez ka komentuar kampionatin italian duke veçuar skuadrën kampione nga Torino.

Carlos Tevez ka vetëm lëvdata për ish ekipin e tij, Juventus.

Sulmuesi i Boca Juniors ka komentuar kampionatin italian duke veçuar skuadrën kampione nga Torino.

“Serie A në zhvillim? Juventus është larg para ekipeve tjera”, deklaroi Tevez për “Corriere della Sera”, përcjell “lajmi.net”.

“Nuk kam pesuar kurrë në rikthimin e Napolit. Juventus ka mentalitet fitues, është unik”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO