Teuta Rugova ka një veturë luksoze, ky është çmimi i saj – Lajmi.net
Teuta Rugova ka një veturë luksoze, ky është çmimi i saj
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:33, 12 June 2018
Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Rugova, vozit një veturë luksoze.

Në deklarimin e pasurisë, tregohet se vajza e presidentit të ndjerë posedon një veturë të tipit “Audi Q5” e cila kushton 25.000 euro.

Ndërsa, Rugova ka treguar se posedon edhe një banesë 68.00 m2, të trashëguar, e cila kushton 68,000 euro.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO