Teuta Haxhiu, femra më e votuar në PAN – Lajmi.net
Teuta Haxhiu, femra më e votuar në PAN
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 13:23, 14 June 2017
Teuta Haxhiu
Teuta Haxhiu

Teuta Haxhiu, kandidatja për deputete në Kuvendin e Kosovës  nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës është deri më tani kandidatja më e votuar femër e gjithë koalicionit PAN.

Deri tani Haxhiu ka numëruar mbi 15 mijë vota, dhe sipas një burimi mund të ketë ende më shumë deri në përfundimin e tërësishëm të votave.

Haxhiu ka qenë deputete edhe në legjislaturën e kaluar, ndërsa njihet për përkrahjen që ka nga Dukagjini.

Fjalët kyçe: AAK, deputetë, PAN, Teuta Haxhiu, zgjedhjet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan