Teuta dhe Adonisi festojnë përvjetorin e tretë, këto janë fjalët e aktores – Lajmi.net
Teuta dhe Adonisi festojnë përvjetorin e tretë, këto janë fjalët e aktores
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:25, 17 May 2018
Konsiderohen një nga çiftet më simpatike.

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina sot festojnë përvjetorin e tretë, shkruan lajmi.net

Teuta përmes një postimi që ka publikuar në Instagram bën të ditur se e ka përvjetorin e lidhjes teksa zgjedh disa fjalë emocionuese për bashkëshortin.

“Dashuria nuk numërohet, sa ditë muaj apo vite keni qenë së bashku, Dashuria është sa shumë e duani njëri-tjetrin çdo ditë, unë bie në dashuri, çdo ditë e më shumë, Përgjithmonë i imi. Urime përvjetori zemër, Tdu”,- ka shkruar ajo.

Adonisi dhe Teuta tashmë janë prindër të një vajze, Kaia.

Teuta e ka dëshmuar se është aktore shumë e suksesshme dhe një nënë mjaft e përkushtuar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO