Testoni veten se çfarë miku jeni! (Video) – Lajmi.net
Testoni veten se çfarë miku jeni! (Video)
Autori: Lajmi.net Kuize 18:05, 27 February 2017
A jeni një mik i mirë?

Ju duhet t’i përgjigjeni dhjetë pyetjeve, të zgjedhni A,B ose C, dhe të mbledhni të gjitha pikët tuaja, transmeton lajmi.net

Pyetjet kanë të bëjnë me atë se si ju përshkruan miku juaj, a e dini ditëlindjen e tij, nëse miku juaj qan, çfarë do të bënit në ato momente, e shumë pyetje të tjera.

Keni kohë 10 sekonda të përgjigjeni në secilën pyetje.

Zbuloni se sa mik i mirë jeni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: mik i mire

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2