Testi me Norvegjinë, në Kombëtare priten katër futbollistë të rinj – Lajmi.net
Testi me Norvegjinë, në Kombëtare priten katër futbollistë të rinj
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 20:22, 5 January 2018
Nga sa është bërë me dije nga vetë trajneri i Kombëtares, skuadrës përfaqësuese pritet që t’i shtohen deri në katër emra të rinj në grumbullimet e radhës.

Kristian Panuçi, në çdo dalje publike të tij, si dhe gjatë konferencave zyrtare për shtyp në FSHF ka bërë me dije se është duke vëzhguar disa futbollistë njëherësh dhe se në vijim pritet që të afrohen në skuadrën kombëtare deri në katër apo pesë futbollistë.

Në grumbullimet e fundit, Kamer Qaka dhe Astrit Ajdareviç ishin dy risitë e kuqezinjve, të afruar nga trajneri, ndërkohë që procesi i rekrutimit të talenteve të rinj pritet të vijojë edhe në vazhdim.

Fjalët kyçe: Kombëtarja shqiptare

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2