Testi i buzëqeshjes (Video) – Lajmi.net
Testi i buzëqeshjes (Video)
Autori: Lajmi.net Kuize 10:45, 19 April 2017
Filloni me një test të thjeshtë.

Buzëqeshni. Mbajeni fytyrën tuaj në atë pozicion për pak kohë.

Sipas In59sec, duhet ta dini faktin se kur buzëqeshni, sado të trishtuar të jeni, do të filloni të ndiheni të lumtur, transmeton lajmi.net

30 sekonda të mbani fytyrën tuaj në pozicionin e buzëqeshjes, dhe do të ndiheni më mirë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: testi i buzëqeshjes

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2