Test i shpejtësisë, Galaxy S8 apo HTC U11 (Video) – Lajmi.net
Test i shpejtësisë, Galaxy S8 apo HTC U11 (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 23:41, 1 June 2017
Dy prodhimet më të reja nga gjigantët telefonikë, Samsung Galaxy S8 dhe HTC U11 janë vënë në në një test për të demonstruar shpejtësinë e tyre në kohë reale.

Ajo që mund të vërehet në test është senzori më i shpejt i prekjes i HTC-së, por mekanikisht Galaxy S8 ka reagim më të shpejt se sa rivali i saj. Për më shumë, shikojeni videon.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO