Terry nuk pensionohet, befason me klubin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Terry nuk pensionohet, befason me klubin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 10:26, 17 May 2017
John Terry mund të mos pensionohet pas përfundimit të sezonit.

John Terry ka dy oferta nga skuadrat e Premierligës. Fjala është për Swansea City ose Bournemouth.

Mediat angleze raportojnë se kapiteni i Chelseas mund ta vazhdojë karrierën në Angli, përcjell “lajmi.net”.

Terry ende nuk ka vendosur nëse do të pensionohet pas këtij sezoni. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Chelsea, John Terry

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball