Tërhiqet shorti, ky është grupi i Kosovës në kualifikime për Kampionatin evropian (FOTO) – Lajmi.net
Tërhiqet shorti, ky është grupi i Kosovës në kualifikime për Kampionatin evropian (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 12:05, 24 August 2017
Kosova do të takohet me Poloninë, Hungarinë dhe Lituaninë në kualifikime për Kampionatin evropian në basketboll.

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll ka mësuar kundërshtarët për kualifikimet e Kampionatit Botëror “Kina 2019”.

Kosova gjendet në Grupin C së bashku me Poloninë, Lituaninë dhe Hungarinë. /Lajmi.net/


Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush