Tërheqje flokësh mes vajzash, një luftë bizare ndërmjet tyre (Foto/Video) – Lajmi.net
Tërheqje flokësh mes vajzash, një luftë bizare ndërmjet tyre (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:02, 19 May 2017
Një video shokuese doli sot kur katër nxënëse shihet duke u rrahur njëra me tjetrën

Lufta e vajzave e filmuar nga një telefon celular fillon me dy vajza të reja që mendohet të jenë rreth moshës 13-vjeç dhe më pas futen edhe dy të tjera në këtë rrahje, trasnmeton lajmi.net.

Kjo luftë ndryshe është quajtur edhe si lufta e tërheqjes së flokëve, që shumë lehtë mund t’a dini pse.

Shihet që vajzat hedhin njëra-tjetrën në tokë duke i shkulur flokët. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO