Teodo mposht Pejën – Lajmi.net
Teodo mposht Pejën
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 20:48, 1 February 2017
Peja ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të fazës së dytë, në kuadër të Ligës Ballkanike.

Pejanët u mposhtën nga ekipi i Teodos me rezultat të thellë, 104-84.

Në ndeshjen e radhës Peja pret Kumanovën, ku i duhet patjetër fitorja.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fjalët kyçe: Peja, Teodo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball