Tenton të tregojë BMW-n e tij të re, e pëson keq (Video) – Lajmi.net
Tenton të tregojë BMW-n e tij të re, e pëson keq (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 20:26, 9 March 2017
Një video e pabesueshme ka kapur momentin e përplasjes së një veture BMW.

E incizuar me një kamerë Panasonic GH4 që bën video në 4K, videoja tregon momentin kur vetura rrëshqet dhe përplaset në skajin e kodrës.

Për fat të mirë shoferi nuk u lëndua, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon:

Fjalët kyçe: përplasje, Vetura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy