Tenton të rrëmbejë fëmijën. Vëllai i mitur e shpëton – Lajmi.net
Tenton të rrëmbejë fëmijën. Vëllai i mitur e shpëton
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 18:57, 11 May 2018
Rrëmbimi i fëmijëve në zonat e varfra të Kinës është një fenomen shqetësues për autoritetet, të cilat shpesh apelojnë qytetarët që të denoncojnë çdo dyshim.

Një person në Kinë tenton të rrëmbejë një fëmijë në rrugë, por vëllau i fëmijës fillon të rezistojë.

Ai e kap fëmijën nga krahu dhe e tërheq, dhe në ato momente shihet fëmija tjetër duke tentuar të ndaloj burrin që të mos e marr fëmijën.

Pas denoncimit të prindërve, mësohet se autori i dyshuar është arrestuar, por në polici ai ka deklaruar se thjesht po bënte shaka. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO