Tenton ta godasë shtyllën, shikoni çfarë i ndodhë (VIDEO) – Lajmi.net
Tenton ta godasë shtyllën, shikoni çfarë i ndodhë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:36, 20 March 2017
Futbollisti i Yokohamas, Takahiro Nakazato, ka provuar një lojë ku tenton ta godasë shtyllën. Shikoni më poshtë se si ia del ai.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Takahiro Nakazato

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals