Tekste nga mjeshtrit e sarkazmës (Video) – Lajmi.net
Tekste nga mjeshtrit e sarkazmës (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:41, 4 July 2017
Në çfarë përdoren më së shumti sarkazmat?

Mjeshtrit e tyre, ua tregojnë këtë më së miri, shkruan lajmi.net

Se çfarë kanë shkruar, si dhe me kë janë shprehur ashtu, zbulojeni në videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO