Teknologjia nuk mund ta zëvendësojë këtë asnjëherë! (Video) – Lajmi.net
Teknologjia nuk mund ta zëvendësojë këtë asnjëherë! (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 14:25, 24 July 2017
Shohim prindër të ndryshëm se si mundohen t'i mashtrojnë fëmijët e tyre me video të ndryshme në telefon.

Mirëpo a është kjo çfarë kanë nevojë këta fëmijë? Realisht, ata kanë nevojë për dashurinë dhe ngrohtësinë e kujdesin e prindërve në çdo kohë sa janë të vegjël, shkruan lajmi.net

Ky baba shihet teksa e thirr gruan për ta qetësuar fëmijën e tyre, mirëpo sado që mundohen nuk ia arrijnë qëllimit. Derisa babai e merr dhe e përqafon fëmijën e tij, ku në moment e qara e fëmijës pushon.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3