Të shtënat me armë ndërmjet një polici dhe një qytetari filmohen nga kamerat (Foto/Video) – Lajmi.net
Të shtënat me armë ndërmjet një polici dhe një qytetari filmohen nga kamerat (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:03, 18 May 2017
Ky është një moment mjaft tmerrues për një oficer policie, i cili u sulmua me një pushkë gjysmë automatike gjatë një ndalimi rutinë të trafikut

Brad Proulx ndaloi një SUV të bardh në qarkun Line Road dhe Santa Fe Drive pranë Denver, por i doli diçka e papritur për të, trasnmeton lajmi.net.

Rivas-Maestas, i cili ishte brenda makinës, në momentin kur del nga makina, përpiqet të godas policin me armën e tij.

Oficeri ra në tokë dhe menjëherë nxjerrë armën e tij dhe gjuan dy herë në drejtim të agresorit dhe e godet atë në krah.

Këto pamje janë publikuar nga vet polici. /Lajmi.net/ 

Fjalët kyçe: Denver, polici

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper