Të shtëna me armë në Florida, ka të plagosur – Lajmi.net
Të shtëna me armë në Florida, ka të plagosur
Autori: Lajmi.net BotaLajme 22:21, 14 February 2018
Policia në Parkland në Florida, janë duke u përgjigjur disa raportimeve për të shtëna me armë që janë duke vazhduar aktualisht në një shkollë të mesme.

Nga zyra e policisë lokale kanë njoftuar se një incident është duke u zhvilluar në Shkollën e Mesme “Stoneman Dougles”.

Sipas mediave amerikane rreth 20 persona janë të plagosur dhe një person është vrarë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Armë, Florida, Plagosje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion