Të shkurtra dhe të bukura për fundvit – Lajmi.net
Të shkurtra dhe të bukura për fundvit
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 19:18, 21 December 2017
Të shkurtra dhe të bukura, mund të jetë parulla e frymëzimit për një pamje mahnitëse për festën e fundvitit. Një mbrëmje në diskotekë apo në restorant elegant, ose thjesht për të mahnitur miqtë për një dolli.

Këto janë veshjet e propozuara nga firmat më prestigjioze për sezonin 2017-2018. Nëse buxheti nuk ua lejon të shkoni aq lart, mund të gjeni frymëzim për të krijuar vetë stilin tuaj.

Veshjet janë prej mëndafshi, lëkurë, leshi, deveje. Gjatësitë janë minimale, dhe këmbët në dukje. Nëse temperaturat jashtë janë të ftohta, gjithmonë mund të vishni çizme që këtë vit janë në modë, percjell Top Channel.

Ngjyrat? Nga klasikja bardhë e zi, të gjitha nuancat metalike, duke nisur nga argjenti, apo dhe e kuqa që shkon shumë për Krishtlindje.

Fjalët kyçe: Funde, fundviti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush