Të shkrepura në kohën e duhur (Foto) – Lajmi.net
Të shkrepura në kohën e duhur (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:03, 7 August 2017
Harroni ndriçimin, pozicionin perfekt dhe sfondin e bukur. Ndonjëherë të bësh një foto fantastike është thjesht çështje klikimi të butonit fiks në kohën e duhur.

Njerëzit kanë postuar foto që tregojnë se koha është gjithçka në një faqe interneti, perfectlytimedphotos.com, që nga iluzionet optike tek momentet perfekte që të mbajnë frymën pezull. Shihni galerinë! /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: argëtim, Foto, Moment

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble