Të mërkurën vendoset e ardhmja e Luka Modric – Lajmi.net
Të mërkurën vendoset e ardhmja e Luka Modric
Autori: Lajmi.net La LigaSport 21:12, 6 August 2018
Mediat spanjolle kanë shkruar sot se Luka Modric dhe Florentino Perez do të takohen të mërkurën për të vendosur të ardhmen e tij te Los Blancos

Pas paraqitjes se tij virtuoze në Botëror, kroati është lidhur me një kalim te Inter që disa javë.

Pavarësisht këtyre shkrimeve, Florentino Perez dhe trajneri Julen Lopetegui ka deklaruar se ata duan që ai të qëndroi, por Modric duket se është i interesuar për të kaluar në Itali.

32 vjeçari do të takohet me shefin e Real Madridit të mërkurën dhe pas këtij takimi shumë gjëra do të qartësohen për të ardhmen e tij.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO