Të humbësh jetën për një foto – Lajmi.net
Të humbësh jetën për një foto
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:35, 11 January 2018
Një moment i tmerrshëm kur një burrë ka humbur jetën ditën e ditëlindjes së tij, teksa pozonte majë një shkëmbi për foto.

Pamjet tregojnë Halil Dag teksa hidhet nga një shkëmbi në kështjellën historike Urfa në jug të Turqisë, para se të humbte ekuilibrin dhe të binte nga maja e tij.

Pavarësisht se po përpiqej të kapej diku, babai i tetë fëmijëve ra nga një lartësi prej 50 metrash, afër një restoranti në rajonin kurd.

Miqtë e tij u përpoqën ti vinin në ndihmë menjëherë por ishte vonë, ai ndërroi jetë në vend.

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO