Të gjithë qeshën me performancën e saj, por në fund u befasuan (Video) – Lajmi.net
Të gjithë qeshën me performancën e saj, por në fund u befasuan (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunKulturë/Arte 17:12, 20 May 2017
Kjo vajzë kishte filluar perfomancën e saj në Got Talent, kur juria filloi ngadalë të shtyp butonin e kuq, për refuzimin e saj në gara të mëtutjeshme, shkruan lajmi.net

Kjo ndodhi me të gjithë anëtarët e jurisë, por në fund mbetën gojëhapur.

Vajza kishte punuar deri tani për së prapthi, ndërkaq kur e ktheu siç duhet, publiku dhe juria panë një punë të mahnitshme që kishte bërë ajo.

Shikojeni dhe ju, në videon e mëposhtme. A do të nguteshit me shtypjen e butonit, njejtë sikurse anëtarët e jurisë? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: juria, punë mahnitëse

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels