Të gjithë po flasin për golin e James Rodriguez – Lajmi.net
Të gjithë po flasin për golin e James Rodriguez
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 8:55, 12 October 2018
Kolumbia ka mposhtur Shtetet e Bashkuara të Amerikës në ndeshje miqësore.

Të udhëhequr nga James Rodriguez, Kolumbia ka arritur ta fitoi 4:2 përballjen ndaj Amerikës.

Ishte pikërisht James Rodriguez që hapi serinë e golave, duke shënuar golin më të bukur të mbrëmjes.

Në fitoren e Kolumbisë në listën e realizatorëve u regjistruan edhe Carlos Bacca, Radamel Falcaio dhe Miguel Borja.

Në anën tjetër, golat për Amerikën i shënuan Keyylon Acosta dhe Bobby Wood.

Golin më të bukur të kësaj mbrëmje mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO