Të gjithë mund t’i bëni këto truqe ‘magjike’ (Video) – Lajmi.net
Të gjithë mund t’i bëni këto truqe ‘magjike’ (Video)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 10:12, 16 May 2017
Truqet magjike kanë filluar shekuj më parë, dhe njerëzit që i praktikonin këto, lehtë mund të mashtronin popullin, i cili i emërtonte magjistarë, shkruan lajmi.net

Ata janë endur nëpër shkolla, duke ju treguar fëmijëve truqet, e përmes fjalëve magjike që i thoshin shtonin bindjen se vërtetë dinë të bëjnë veprime të veçanta, që nuk mundet t’i bëjë askush tjetër.

Por, në videon më poshtë do të kuptoni se të gjithë mund t’i bëni po të njejtat truqe, e disa prej tyre madje i keni të përcjellura në çdo hap se si duhet vepruar.

Shikojeni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO