Të gjithë flasin për Joshuan, shikojeni çfarë ka bërë Mayweather (VIDEO) – Lajmi.net
Të gjithë flasin për Joshuan, shikojeni çfarë ka bërë Mayweather (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 12:09, 5 May 2017
Floyd Mayweather ka publikuar një video në rrejtët sociale duke ngarkuar në bagazjin e makinës 5 milionë dollarë. Ai i ka shpenzuar ato në një striptiz bar.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy 

Fjalët kyçe: Floyd Mayweather

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion