Të famshmit që njihen edhe për një aspekt tjetër (Video) – Lajmi.net
Të famshmit që njihen edhe për një aspekt tjetër (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 14:05, 27 February 2017
Këngëtarë e aktorë, këto figura të famshme botërore, njihen edge për një aspekt tjetër në botën e artit.

Ata dinë të bëjnë edhe beatbox, ndërkaq, në top 9, hynë figura si Ed Sheeran, Justin Bieber e të tjerë, shkruan lajmi.net

A doni të kuptoni kush është mbretëresha e beatboxit në jetën artistike?

Atëherë shikoni videon më poshtë, dhe do të njiheni me secilin prej këtyre personaliteteve. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: te famshem

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble