Të enjten promovohet libri ‘Fiziologjia e sistemit kardiovaskular’ – Lajmi.net
Të enjten promovohet libri ‘Fiziologjia e sistemit kardiovaskular’
Autori: Lajmi.net LajmeShëndeti 20:13, 16 May 2017
Të enjten me fillim nga ora 14:30 në Bibiliotekën Kombëtare, do të promovohet libri ‘Fiziologjia e sistemit kardiovaskular’.

 

Autor i librit është Driton Vela.

Libri jep kontribut të jashtëzakonshëm për studentët e mjeksisë, dhe kuptohet lehtë pasi është shkruar rrjedhshëm. /Lajmi.net/44 55

Fjalët kyçe: libri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush