Të dënuarit pa faj në rastin ”Monstra” tregojnë tmerrin në burgje (Video) – Lajmi.net
Të dënuarit pa faj në rastin ”Monstra” tregojnë tmerrin në burgje (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 9:38, 7 December 2017
Sami Luta, Haki Aziri dhe Agim Ismailoviq kanë treguar për TV Shenja se çfarë maltretimi kanë vuajtur në burgjet e Maqedonisë për një akuzë që as që e kanë bërë.

Haki Aziri ka treguar edhe se në burg ka përgatitur edhe vrasjen e tij.

Ismailoviq ka treguar të gjithë procesin që nga arrestimi e deri në ditën e lirimit.

Sami Luta ka thënë se nuk e di as edhe pse ka qëndruar në burg për pesë vite.

Fjalët kyçe: rasti "Monstra"

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master