Tayna nis punën për këngën e re – Lajmi.net
Tayna nis punën për këngën e re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:41, 10 September 2018
Erdhi fuqishëm me 'Columbiana' dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Rep-artistja Tayna kohën më të madhe po e kalon në studio duke punuar për projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net

Momente nga atje, ajo po ndan me ndjekësit e shumtë që i ka në rrjete sociale, sidomos Instagram.

Së fundmi i ka publikuar disa të tilla dhe në njërën u ka treguar fansave se me këngën e re nuk do të mund të rrinë pa vallëzuar.

”Kështu do të vallëzoni kur ta dëgjoni këngën e re që sapo e kam bërë”, ka shkruar Tayna pranë një postimi./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Hustle babygirl

A post shared by Tayna (@tayna) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO