Tayna gati për projektin e katërt? – Lajmi.net
Tayna gati për projektin e katërt?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:58, 8 September 2018
Reperja e famshme, Tayna deri më tani ka sjell tri projekte të reja muzikore.

“Columbiana”, “Shqipe” dhe “Fake”, janë tri nga projektet e suksesshme të reperes nga Prizreni, shkruan lajmi net.

Dhe tani ajo është duke punuar për projektin e katërt që siç duket ka nisur përgatitjet rreth tij pas gjendet në studio. “Producenti më i mirë”, shkruan ajo.

Tayna ka arritur të fitojë një numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale e cila ka mbledhur mbi 400 mijë njerëz.

Presim se çfarë do sjell ajo këtë herë…/Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO