Tayna festoi dy suksese për një ditë – Lajmi.net
Tayna festoi dy suksese për një ditë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:37, 12 October 2018
Tayna është emër i ri në estradë, që me një numër të vogël projektesh ka arritur shumë suksese.

Së fundi, ajo ka publikuar këngën “Doruntina”, e cila po ecën suksesshëm në treg, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, rep-artistja e re ka treguar se dje shënoi dy suksese të njëpasnjëshme.

Së pari, ajo njoftoi se kënga “Doruntina” ka marrë 6 milionë klikime në kanalin YouTube si dhe bëri të ditur që tashmë ka arritur shifrën prej gjysmë milioni ndjekësish në Instagram.

Kujtojmë që Tayna po punon rreth përgatitjes së projektit të ri, të cilin nuk ka zbuluar se kur do ta publikojë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO