Tayna e dëshmon belin e hollë, shfaqet e ‘zjarrtë’ – Lajmi.net
Tayna e dëshmon belin e hollë, shfaqet e ‘zjarrtë’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:21, 7 September 2018
Reperja e famshme, Tayna po vazhdon të na befasojë me fizikun e përkryer.

Ajo vazhdon të ushtrojë fuqishëm në palestër me ç’rast ka arritur të fitojë linja të tilla bombastike, shkruan lajmi net.

Tayna edhe pse e re në moshë konsiderohet të jetë rivale e shumë artisteve të tjera. Jo më kot në këngën e saj ‘Columbiana’, përmend belin e hollë pasi e gëzon atë.

Së fundmi ka rrëmbyer më shumë vëmendje me pozat që solli nga pushimet e saj në Turqi, e që dukej tejet provokuese.

Ndryshe, Tayna hyri fuqishëm në skenën tonë teksa po pëlqehet mjaft shumë nga publiku shqiptar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO