Tatuazhe më të tmerrshme se këto nuk keni parë deri me tani – Lajmi.net
Tatuazhe më të tmerrshme se këto nuk keni parë deri me tani
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 10:16, 8 August 2017
Të përcaktohesh rreth një tatuazhi kërkon kohë dhe mendim të thellë, sepse në një far forme ajo edhe përcakton dëshirat dhe një pjesë të përsonalitetit.

Megjithatë, në Imgur është shfaqur një galeri e tatuazheve të tmerrshme, që njëkohësisht edhe të bëjnë të qeshin, transmeton portali arbresh.info

Njëri ka vendosur që të vizatojë Hello Kitty-in, tjetri një hartë, një tjerët ka rënë viktimë e një dizajni fëmijësh, një tjetër ka bërë një tigër dhe një tjetër ka tentuar të bëjë një portret të Freddie Mercury.

Për më shumë shikoni fotot dhe vlerësoni vetë se sa ja vlejnë ato./Lajmi.net/

tat1 tat2 tat3 tat4 tat5 tat6 tat7 tat8 tat9 tat10 tat12 tat13 tata11

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO