Tastiera “Gray” e Apple është jashtëzakonisht e shtrenjtë në eBay – Lajmi.net
Tastiera “Gray” e Apple është jashtëzakonisht e shtrenjtë në eBay
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 21:56, 5 January 2018
Fansat e Apple duhet të harxhojnë mijëra dollarë në tastierë në eBay thjesht për të pasur një tastier gri nga Apple.

iMac Pro i ri nga Apple, i cili është në dispozicion prej $ 5000 (dhe mund të kushtojë deri në $ 13,000), me siguri mund të rifinancohen – për shembull, nëse shitni pjesë të aksesorëve të tij në eBay.

Portali i teknologjisë zbuloi në eBay versionin gri të tastierës magjike, Magic Mouse 2 dhe një trackpad magjik rreth 1750 dollarë amerikanë. Versioni i bardhë i aksesorëve do të arrinte në rreth 337 dollarë. Çmimet fillestare për versionin gri, megjithatë, zakonisht fillojnë të paktën 750 $, transmeton lajmi.net.

Apple ka qenë gjithmonë e njohur me dizajnuesit. Megjithatë, preferenca për pajisje gri është e vështirë për t’u shpjeguar. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO