Tare në Londër, Lazio shet Andersonin në Premierligë – Lajmi.net
Tare në Londër, Lazio shet Andersonin në Premierligë
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:09, 14 June 2018
Lazio do ta shesë mesfushorin Felipe Anderson në Premierligë.

Felipe Anderson është i gatshëm të largohet nga Lazio.

“Sky Sport” raporton se klubi nga Roma ka arritur marrëveshje me West Ham United për shitjen e mesfushorit brazilian.

Klubi londinez do të paguajë rreth 30 milionë euro për shërbimet e Andersonit, përcjell “lajmi.net”.

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare do të niset sot për në Londër për ta zyrtarizuar marrëveshjen. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO