Tare me lajm fantastik për tifozët e Lazios – Lajmi.net
Tare me lajm fantastik për tifozët e Lazios
Autori: Lajmi.net Serie ASport 8:09, 13 January 2018
Igli Tare ka insistuar se mbrojtësi Stefan de Vrij nuk do të largohet nga klubi, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Igli Tare ka një lajm fantastik për tifozët e Lazios.

Drejtori sportiv i klubit nga Serie A ka insistuar se mbrojtësi Stefan de Vrij nuk do të largohet nga klubi, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

“Nuk kemi afate, por e sigurtë është që nuk shitet në janar. Është një lojtar i rëndësishëm për skuadrën dhe do të na ndihmojë që të arrijmë objektivat tanë”, ka deklaruar Igli Tare për Gazzetta Dello Sport. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO