Talenti shqiptar që ka mahnitur Belgjikën – Lajmi.net
Talenti shqiptar që ka mahnitur Belgjikën
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:30, 9 October 2018
Një 7-vjeçar shqiptar pati mahnitur audiencën belge në emisionin për talentë, duke bërë ‘beatbox’.

Rrezarti është 7-vjeçari shqiptar që me performancën e tij në beatbox, ngriti audiencën belge në këmbë.

Videoja e tij ishte bërë virale në rrjete sociale, kur ishte publikuar vite më parë. Express ju risjell përsëri videon e performancës së tij më poshtë.

Shikojeni:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO