Talenti kosovar transferohet te gjiganti i Evropës në basketboll (FOTO) – Lajmi.net
Talenti kosovar transferohet te gjiganti i Evropës në basketboll (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 14:45, 26 January 2017
Altin Gashi ka nënshkruar kontratë me klubin basketbollist turk Trabzonspor.

Altin Gashi është basketbollisti nga Prizreni që tashmë ka nënshkruar kontratë me klubin basketbollist turk Trabzonspor, raporton “lajmi.net”.

Ai ishte pjesë e klubit të basketbollit ‘Bashkimi’ mirëpo tani i është dhënë mundësia që të luajë për ekipin turk.

Kontrata është në afat të pacaktuar dhe vlen të kujtojmë se basketbollisti është i lindur në vitin 2001 dhe është i gjatë 1.93. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion