Talenti i shumëkërkuar i Ajaxit transferohet te gjiganti i Premierligës – Lajmi.net
Talenti i shumëkërkuar i Ajaxit transferohet te gjiganti i Premierligës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:58, 12 May 2018
‘The Guardian’ raporton se njëra nga këto skuadra është edhe Manchester United.

Jose Mourinho dëshiron transferimin e talentit të Ajaxit, Justin Kluivert.

I biri i legjendës Patrick Kluivert, ka impresionuar me paraqitje këtë sezon te gjiganti i Eredivisie, duke bërë që shumë skuadra të Evropës të kërkojnë transferimin e tij.

‘The Guardian’ raporton se njëra nga këto skuadra është edhe Manchester United.

Është trajneri Jose Mourinho që po pëlqen shumë talentin 19 vjeçar, që e dëshiron në skuadër për sezonin e ri./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO