Talenti i Romës lë Shqipërinë, vjen te Kosova (FOTO) – Lajmi.net
Talenti i Romës lë Shqipërinë, vjen te Kosova (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 16:36, 20 March 2017
Ekipet kombëtaret të Kosovës të të gjitha moshave, po bëhen çdo ditë e më shumë.

Një përforcim i madh i ka ardhur ekipit U21 të Kosovës.

Atyre së fundi iu është bashkuar Lirim Kastrati, talenti i skuadrës së Romës.

Kastrati që është 18 vjeçar, deri tani ka qenë pjesë e grupmoshave të Shqipërisë, ndërsa tani ka vendosur të përfaqësojë vendin e tij, Kosovën.

Kastrati është nga qyteti i Malishevës./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble