Talenti i Bayernit transferohet në Juventus? – Lajmi.net
Talenti i Bayernit transferohet në Juventus?
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSerie ASport 19:11, 16 May 2017
Juventusi po mendon të përforcohet me Douglas Costa.

Skuadra që ka arritur të kualifikohet për në finalen e Ligës së Kampionëve, Juventus, po mendon të transferojë talentin e Bayern Munich, Douglas Costa, gjatë afatit kalimtar veror.

Edhe pse për të u pagua një shumë e madhe e të hollave kur u transferua nga Benfica, Costa nuk është se ka bindur edhe aq shumë trajnerin Ancelotti, që u ka besuar më shumë lojtarëve më më përvojë që ka në ekip, si Arjen Robben dhe Franck Ribery.

Kjo mund t’ia lehtësojë punën Juventusit, që të arrij sa më shpejtë të marrëveshja, edhe pse Bayerni nuk do të bindet lehtë nëse oferta nuk është e majme./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown