Takohen Juventus dhe Roma, gati transferimi i vitit (FOTO) – Lajmi.net
Takohen Juventus dhe Roma, gati transferimi i vitit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 11:55, 17 July 2017
Juventus dhe Roma janë takuar për realizimin e edhe një operacioni tjetër.

Kampionët italianë janë në kërkim të mbrojtësit Kostas Manolas.

Roma ka kërkuar 40 milionë euro për të liruar grekun, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “ForzaRoma.info”, bardhezinjtë ende nuk kanë vendosur nëse do ta plotësojnë këtë kërkesë të kryeqytetasve apo jo.

Manolas shihet si zëvendësuesi ideal i Leonardo Bonuccit, i cili kaloi te Milani. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels